Biuro architektoniczne w Warszawie

 Pracownia architektoniczna WARS została założona w 1990 roku. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem projektowym. Podstawowym nurtem naszej działalności jest wykonywanie projektów obiektów służby zdrowia. Podejmujemy się sporządzania projektów przychodni, prywatnych klinik, jak i wielołóżkowych szpitali. W ofercie naszego biura architektonicznego poza ściśle branżowymi projektami znajdują się również typowe projekty architektoniczne, projekty budowlane, a także projekty wnętrz.


  • Szpital Bydgoszcz - Projekt zieleni Garden Koncept Lublin
  • Szpital Bydgoszcz 2
  • Szpital Bydgoszcz
  • Szpital Bydgoszcz1
 


 

Kompleksowe projekty szpitali i przychodni

Profesjonalnie i zgodnie ze wszystkimi standardami zaprojektujemy dowolny obiekt medyczny i każdą specjalistyczną jednostkę funkcjonalną. Dbamy o to, by projektowane przez nas budynki wyróżniały się doskonałą jakością pod względem zarówno technicznym, jak i wizualnym. Nasza pracownia architektoniczna posiada duże doświadczenie w projektowaniu szpitali i w tworzeniu projektów przychodni. Mamy za sobą kilkadziesiąt udanie przeprowadzonych realizacji.


 
 

 

  Pracownia architektoniczna WARS                    

  Tel. 604 583 822, 607 292 604

   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.